Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 707
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 4575121 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

 Tarihi Bafra Lokumcusu

Internet Tarihi Bafra Lokumcusu olarak bilinen Şekerci Faris, Manda kaymaklı lokumla birinci oldular. YAŞAMA Dokunanlar Platformu tarafından düzenlenen ‘Türkiye Kültür Ürünleri Oskarı Yarışması’na Samsun İl Kültür Müdürlüğü tarafından aday gösterilen Şekerci Faris Tarihi Bafra Lokumcusu, ‘manda kaymaklı lokum’ ile kalite birincilik ödülünü kazandı.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 20:32 (183 okunma)
(Devamı... | 11767 byte kaldı | Puan: 5)

 Radyokolikler - Canlı Radyo Dinle

Internet Radyokolikler web sitesi açıldı. Radyoseverlerin gözdesi olmayı planlayan sitede birçok radyo var. Türkiye’de popüler olmuş ulusal ve yerel yayın yapan radyo kanalları tek bir sayfada toplanmış. Sitedeki her radyoyu canlı ve kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca site canlı renkleri ve özgün tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ana sayfada popüler olmuş ve Pop, Slow, Arabesk, Nostalji, Yabancı, THM Türküleri, TSM Klasikleri, Haber ve Spor ve Diğer radyolar bir araya toplanmış. Sevdiğiniz radyonun ismini tıklayarak dinlemeye başlıyorsunuz. Radyoların isimleri (ör: Klas Radio) tıklandığında hemen dinlemeye başlıyorsunuz. Sayfada radyolara ait kısa tanıtım bilgileri bulunuyor. Web adresleri ve sosyal ağlar linkleri de mevcut.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 19:38 (153 okunma)
(Devamı... | 1704 byte kaldı | Puan: 5)

 Endurocu Motosiklet Bilgi ve Paylaşım Forumları

E-yaşam Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp web sitesi açıldı. Sitede bilgi ve paylaşım forumları bulunuyor. 2004 Yılında kurulan sitenin binlerce üyesi var ve bu üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Üye katılımı sadece Türkiye'den değil, dünyanın her yerinden gerçekleşmektedir. Sitede güncel Motosiklet Haberleri , Fotoğraf Galerisi , Video Galerisi , Köşe Yazarları ve buna benzer bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 19:03 (157 okunma)
(Devamı... | 2538 byte kaldı | Puan: 5)

 Canlıradyolar Online Radyo Dinleme sitesi

E-yaşam Canlıradyolar web sitesi açıldı. Radyoseverlerin gözdesi olmayı planlayan sitede yüzlerce radyo var. Türkiye’de popüler olmuş ulusal ve yerel yayın yapan radyo kanalları tek bir sayfada toplanmış. Sitedeki her radyoyu canlı ve kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca site canlı renkleri ve özgün tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ana sayfada kategorize edilmiş radyoların linkleri var. Pop, Slow, Arabesk, Nostalji, Yabancı, THM Türküleri, TSM Klasikleri, Haber ve Spor ve Diğer radyolar bir araya toplanmış. Dinlemek istediğiniz radyonun ismini biliyorsanız aramanıza gerek yok. Üst kısımda site içi bir arama motoru var. Radyonun adını yazdığınızda hemen karşınıza çıkıyor. Radyoların logo veya isimleri (ör: Radyo Ti) tıklandığında hemen dinlemeye başlıyorsunuz. Sayfada radyolara ait kısa kısa tanıtım bilgileri bulunuyor. Web adresleri ve sosyal ağlar linkleri de mevcut.

Gönderen: admin Tarih: 03.09.2018 Saat: 14:41 (333 okunma)
(Devamı... | 2743 byte kaldı | Puan: 5)

 Manisa Karuna Yoga hizmete açıldı

E-yaşam Merhaba ben Deniz Türkkan. Yoga eğitmeni, yaşam ve öğrenci koçuyum. Yoganın insanda yaşattığı duygu, ruh ve beden değişiminden bahsetmek için yazıyorum. Yoga Eğitimi almaya başladığım günden bu yana yaşadığım değişim benim beni bu yola yönlendirdi.

Gönderen: admin Tarih: 29.04.2018 Saat: 10:31 (377 okunma)
(Devamı... | 1684 byte kaldı | Puan: 5)

 Google Street View ile her yer elinizin altında

E-yaşam Google hizmeti, Google Street View artık Türkiye' de ki kullanıcıları için de açıldı. Bundan böyle Türkiye' de merak ettiğiniz bir çok yeri bu hizmet ile görebileceksiniz. Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Google Street View, 360 derece fotoğraflardan oluşan bir hizmet. Google bu hizmet için çalışanlarını dünyanın bir çok ülkesine gönderiyor ve çalışanlar sokak sokak gezerek çektikleri görüntüleri Google' a ulaştırıyor. Google Street View hizmetine giriş yapan kullanıcılar, arama bölümüne istedikleri yeri yazarak merak ettikleri görüntüleri ulaşabiliyor.

Gönderen: admin Tarih: 28.10.2015 Saat: 13:13 (992 okunma)
(Devamı... | 3175 byte kaldı | Puan: 5)

 İnternet Kafecilere Eğitim Semineri tamamlandı

Internet İlkadım Kaymakamlığına bağlı ilgili kurumlarca, 01.11.2007 tarihli resmi gazetede yayınlanan Toplu İnternet Kullanım Sağlayıcıları Yönetmeliği gereği İlçede faaliyet gösteren internet kafe işletmecileri ve çalışanlarına yönelik eğitim verilmeye başlandı. İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları yönetmeliği gereği yılda 2 kere verilmesi gereken İnternet Kafe Eğitimlerine, 44 İnternet Kafe Sorumlusunun katılımı ile 14-17 Nisan tarihleri arasında İlkadım Kaymakamlığı Konferans Salonunda başlandı.

Gönderen: admin Tarih: 23.04.2014 Saat: 19:41 (1554 okunma)
(Devamı... | 2903 byte kaldı | Puan: 5)

 Samsun'da İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı

Internet Samsun İlkadım Kaymakamlığı İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı. 18.04.2013 tarihinde İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu başkanlığında yapılan toplantıda İlçemiz sınırlarında bulunan Ticari amaçla toplu kullanım sağlayıcı İnternet Kafelerin denetlenmesi ile ilgili eğitim sunumu yapıldı.

Gönderen: admin Tarih: 18.04.2013 Saat: 22:20 (2058 okunma)
(Devamı... | 1887 byte kaldı | Puan: 5)

 Filitre denetlemesi konusunda çok önemli açıklamalar

Internet Telekomünikasyon İletişim Başkanı Fethi Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. Şimşek, internet kafelerin denetiminde zaman zaman yaşadıkları bir sıkıntıya da değinerek, şöyle konuştu: 'Özellikle kolluk güçleri tarafından tutulan tutanaklarla ceza yazılmasında sıkıntılar yaşandığı ortaya çıkıyor. Filtre programında yer almayan sakıncalı bir sitenin açılması sonucu hazırlanan tutanakların nasıl değerlendirileceği sorun. Sakıncalı site açılsa dahi internet kafenin onaylı filtreleme program kullanması, mevzuat yönüyle yeterlidir.

Gönderen: admin Tarih: 19.07.2012 Saat: 14:46 (2838 okunma)
(Devamı... | 9771 byte kaldı | Puan: 5)

 Samsun'da polis internet kafe denetimi yapabiliyor

Internet Sevgili meslektaşlarım, gün geçmiyor ki yeni bir uygulama ile karşılaşalım, şaşıralım ve şok olalım. İnternet Kafe Kanun ve Yönetmeliği çıktığı günden bu güne kadar ne değişti ki; hangi maddesi hangi fıkrası yenilendi ya da kaldırıldı ki uygulama şekilleri keyfe dönüştü. Tüm Türkiye'de bu iş tamamen çığrından çıkmış durumda ve ilde Mülki İdare Amirlikleri ilçede Kaymakamlıklar tarafından denetleme yetkisi kötüye kullanılmakta ve uygulama şekilleri erozyona uğratılmaktadır.

Gönderen: admin Tarih: 18.07.2012 Saat: 02:10 (4135 okunma)
(Devamı... | 7754 byte kaldı | Puan: 5)

     Wallpaper

     Duyurular
· Müşteri Memnuniyeti: Klas İnternet Cafe; deneyimli personeli ile, teknik özellikleri, sunduğu aile ortamı ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile çok daha üst düzey bir hizmet anlayışına sahiptir. Kafemizde herşey si...

Bütün Duyurular

     PowerFm Canlı

     Bilişim Terimleri

     TTNet Online İşlemler


     Anket
Hangi e-mail servisini kullanıyorsunuz?

Hotmail
Gmail
Yahoo
Mynet
TTNetSonuçlar
Anketler

Toplam Oy 162

     Destekleyenler
        
Destekçi Olun | Destekleyenler
RadyokoliklerTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.08 Saniye