Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 505
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 3725772 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

 Samsun'da İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı

Internet Samsun İlkadım Kaymakamlığı İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı. 18.04.2013 tarihinde İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu başkanlığında yapılan toplantıda İlçemiz sınırlarında bulunan Ticari amaçla toplu kullanım sağlayıcı İnternet Kafelerin denetlenmesi ile ilgili eğitim sunumu yapıldı.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya İnternet Kafe Denetleme Komisyonu Başkanı Mustafa Karabiber ve Üye Musa Keleş, Üye Hüseyin Koç, Üye İbrahim Doğruoğlu, Üye Ender Gündoğdu, Üye Muhammed Canlı, üye Ayfer Aydın, Üye Uğur Kün, Üye Özcan Yılmaz ve Üye Erkan Bayraaktar'ın katılımı ile günümüzde bilgi teknolojilerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla İnternet Kafelerin hissedilebilir derecede maksimum seviyede kullanımının sağlanması yolunda gerekliliklerinin altı çizildi.

Bu bilinçle gençliği korumak, getirilen standartları uygulamak, şikâyet ve önerileri değerlendirmek için komisyon oluşturuldu. Oluşturulan komisyonun komisyon başkanının yönetiminde, denetim iş ve işlem süreçleri ile birlikte internet cafeler için projeler geliştirilerek internet okuryazarlığı, İnternet Kafeciliği gibi profesyonel bir anlayışla yapılmasının kararı alındı.

Komisyon Başkanı Mustafa Karabiber tarafından 01.11.2007 tarihli resmi gazetede yayınlanan toplu internet kullanım sağlayıcıları yönetmenliğine göre ticari amaçlı internet toplu kullanım sağlayıcı iş yeri internet cafe denetleme eğitim sunumu yapılmış olup yeni komisyonun çalışma şartları belirlenerek komisyon üyelerinin görüşleri alınıp değerlendirilmiştir. Narinoğlu yeni komisyona başarılar dileyerek toplantıya son verildi.Kaynak: www.ilkadim.gov.tr

Copyright © Klasinternet.NET

 
     İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Internet
· Tüm kategorilerde haber ara


En çok okunan haber: Internet:
Samsun'da polis internet kafe denetimi yapabiliyor


www.klasbilgisayar.com

     Haber Puanlama
Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 4


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


     Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder


İlgili Konular

InternetTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.04 Saniye