Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 505
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 3725757 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

 İnternet Kafecilere Eğitim Semineri tamamlandı

Internet İlkadım Kaymakamlığına bağlı ilgili kurumlarca, 01.11.2007 tarihli resmi gazetede yayınlanan Toplu İnternet Kullanım Sağlayıcıları Yönetmeliği gereği İlçede faaliyet gösteren internet kafe işletmecileri ve çalışanlarına yönelik eğitim verilmeye başlandı. İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları yönetmeliği gereği yılda 2 kere verilmesi gereken İnternet Kafe Eğitimlerine, 44 İnternet Kafe Sorumlusunun katılımı ile 14-17 Nisan tarihleri arasında İlkadım Kaymakamlığı Konferans Salonunda başlandı.

İnternet Kafe İşletmecileri Eğitim Seminerinin açılış konuşmasını yapan İnternet Kafe Denetim Komisyonu Başkanı Mustafa Karabiber, İlkadım sınırları içerisinde hizmet veren 44 kafe sorumlusunun yılın ilk yarı eğitimine tabi tutulduğunu, İnternet Kafelere yapılan denetim sonuçlarında tespit edilen eksikliklerin giderildiği, yapılacak eğitim sonucunda internet kafe sorumlularının kullanıcılara destek verme noktasında ve internet iş ve işlem süreçleri noktasında faydalar sağlayacağını söyledi.

İnternet Kafe sahipleri ve çalışanlarına verilecek olan Eğitim Seminerinin ilk gününe katılan Kaymakamımız Narinoğlu, açılış konuşmasında "İlkadım ilçesinde faaliyet gösteren İnternet Kafe sorumluları eğitimine hoş geldiniz. Bilgi teknolojileri hayatın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bu nedenle sizlerin faaliyet alanlarınızın da önemi arttı. İnternet kefelerin yerine yükümlülükleri 01.11.2014 tarihinde yayımlaman İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları hakkındaki yönetmelik hükümlerine göre yerine getirilmektedir. İnternet Kafeleri önemsiyoruz. Gençlerimizin ve kullanıcıların internet ile olan iş ve işlem süreçlerinin sağlıklı, güvenli olması noktasında çalışmalar yapmaktayız. Gençlerimizin en fazla vakit geçirdikleri sizin işyerlerinizde, siz işleteme sorumlularını onlara en faydalı olacak şekilde eğitmek istiyoruz. İnternet bağımlılıkları hakkında çalışmalar yaparak, siz işletmecileri bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz. İnternet haftasının kutlandığı şu günlerde böyle bir eğitimin verilmesinin, ilkadım sınırları içerisindeki internet kafeler ve buralardan faydalanan kullanıcılar için memnuniyet verici” dedi. Ve kursiyerlere başarılar diledi.

Ayrıca ilk eğitim gününe katılan İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Yavuz, “İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak yönetmenlik gereği Emniyet ve asayiş yönünde iş yerlerinizde denetimler yapmaktayız.” dedi.

Copyright © Klasinternet.NET

 
     İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Internet
· Tüm kategorilerde haber ara


En çok okunan haber: Internet:
Samsun'da polis internet kafe denetimi yapabiliyor


www.klasbilgisayar.com

     Haber Puanlama
Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 4


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


     Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder


İlgili Konular

InternetTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.05 Saniye