Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 488
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 3707804 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

 ADSL kullanıcıları bedava konuşabilecek

E-yaşam Superonline, evinizde veya işyerinizde kullandığınız sabit telefonla, ADSL modem üzerinden 17 milyon ADSL kullanıcısı ile bedava konuşacağınız SuperTALK hizmetini uygulamaya geçirdi. SuperTALK abonesi olan yan komşunuzla ya da SuperTALK abonesi olan diğer şehirlerdeki sevdiklerinizle artık bedava konuşabileceksiniz.

Diğer taraftan SuperTALK abonesi olmasanız bile bu hizmetle, Superonline Telekom hizmetleri almanız halinde uluslararası, şehirlerarası ve GSM aramalarınızda %80'e varan avantajlarla ucuza konuşacaksınız. Kısacası, her durumda kazançlı olacaksınız.

SuperTALK nedir? SuperTALK hizmeti ev ve işyeri sabit telefonunuzu kullanarak, ADSL abonelerinin kendi aralarında bedava görüşme yapmalarını ve diğer aboneler ile şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarını çok daha ucuza yapmalarını sağlayan bir hizmet. SuperTALK; şehirlerarası, uluslararası ya da bir GSM telefonu numarası çevirmeye başladığınız anda, otomatik olarak devreye girerek görüşmelerinizi Superonline Telekom IP tarifeleri üzerinden gerçekleştirmenizi sağlıyor. SuperTALK ile yaptığınız şehiriçi görüşmeler Türk Telekom üzerinden yapılmaya devam ediyor. Aynı zamanda Türk Telekom aboneliğiniz, Superonline aboneliğiniz ile aynı anda geçerli oluyor. SuperTALK'u kullanabilmeniz için, evinizdeki mevcut sabit telefon ve İnternet hattınızı SuperTALK'a bağlamanız yeterlidir.


SuperTALK avantajları nelerdir? Sabit telefon kullanarak, SuperTALK sahibi ADSL aboneleri aralarında bedava görüşme yapabilirler. Sabit telefon kullanarak; şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarınızı çok daha ucuza yapabilirsiniz. Birden fazla telefonunuzu SuperTALK'a bağlayabilirsiniz, böylece telefonunuz artık meşgul çalmaz. Ön ödemeli veya kullan öde seçenekleri ile sadece konuşmanızın karşılığını ödersiniz. Sabit telefondan aramalarınızda %80'e varan indirimlerle, telefon görüşmelerinizi çok hesaplı olarak yapabilirsiniz. Superonline Telekom şebekesine erişiminizde, kullandığınız telefon hattınıza herhangi bir ücret yansıtılmıyor. Tüm görüşme detaylarınızı, http://supertalk.superonline.com İnternet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, 0 212 473 7475 numaralı müşteri hizmetleri hattından 7 gün, 24 saat destek alabilirsiniz.

SuperTALK nereden satın alınabilir? Superonline yetkili distribütör ve bayileri, Superonline Telekom çağrı merkezi veya http://supertalk.superonline.com bölümünden başvuru yapmanız yeterli.

 Kaynak: http://supertalk.superonline.com

Copyright © Klasinternet.NET

 
     İlgili Bağlantılar
· Daha fazla E-yaşam
· Tüm kategorilerde haber ara


En çok okunan haber: E-yaşam:
Türkiye Bilişim Derneği'nin 6. Şubesi Samsun'da kuruldu


www.klasbilgisayar.com

     Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


     Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder


İlgili Konular

E-yaşamTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.04 Saniye