Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 488
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 3707803 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

 Canik Belediyesinde İnternet Evi açılıyor

Internet Türk Telekom'un katkıları ile Canik beldesine 'İnternet Evi' açılacak. Türk Telekom'un bilgisayar ve diğer sarf malzemelerini karşılayacağı 'İnternet Evi' Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde hizmete açılacak. Türk Telekom Bilişim Ağları Müdürü Mehmet Özdağ, Canik beldesine yapılacak 'İnternet Evi' nin yerine inceleme yaparak Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten internet evinin açılacağı yer hakkında bilgi aldı.

Son yıllarda Canik beldesinde önemli değişimler yaşandığını ve bu yaşanan değişikliklerle Canik'in çekim merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Özdağ, Canik'te yaşanan bu değişime Türk Telekom olarak katkı sağlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde İnternet Evi açacaklarını belirten Özdağ, "Bilgisayar ve diğer sarf melzemeleri bizden olmak kaydınla vatandaşlara açık internet evi açacağız. Bu konuda bize destek veren Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür ederim" dedi.

Canik Belediyesi olarak eğitime olan yatırımların belli bir ivme ile devam ettiğini, belde halkının 7'den 70'e her kesin teknoloji ile tanışması için Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği yaparak bilgisayar operatörlüğü kursları açtıklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 3.5 yıl içerisinde açılan 43 dönem kurslardan 716 kişiye bilgisayar operatörlüğü belgesi verdiklerini söyledi.

Çağın teknoloji çağı olduğunu ve hayatımızın her parçasında haline geldiğini belirten Başkan Genç, "Bizde bu bilinçle halkımızın teknolojiyi tanıması ve günlük hayatında kullanması için kuslar açıyoruz. Bu kurslarımızı başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz gerek iş hayatında ve gereksede günlük hayatlarında kullanıyorlar. Belediye olarak bu hizmetimize Türk Telekom'un katkısı bizleri son derece memnun etti. Türk Telekomla yaptığımız anlaşma gereği yaklaşık 40 bilgisayar ile Canik halkına Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'mizde İntenet Evi açacağız. Sosyal tesislerimizde açacağımız internet evlerinin beldemizin bir kaç noktasında da açmak" diye konuştu.

Kaynak: www.canik.bel.tr

Copyright © Klasinternet.NET

 
     İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Internet
· Tüm kategorilerde haber ara


En çok okunan haber: Internet:
Samsun'da polis internet kafe denetimi yapabiliyor


www.klasbilgisayar.com

     Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


     Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder


İlgili Konular

InternetTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.04 Saniye