Samsun İnternet Haftası etkinlikleri: 17 Nisan 2009
Tarih: 10.04.2009 Saat: 16:12
Konu: Internet


Türkiye İnterneti 12 Nisan'da 16. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 6-21 Nisan'da gerçekleşecek 12. İnternet Haftasını, tüm Samsun'da İnternete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; interneti savunmaya, bilgi toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye, ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir internet ve bilişim fırtınasına döndürmeye ve kamuoyunu bilinçlendirmeye çağırıyoruz.

Bu nedenle Samsun ili ve İlçelerinde tüm kamuda görevli bilgi işlem sorumluları, interneti daha verimli kullanmaları konusunda 17 Nisan 2009 tarihinde 09.00 - 17.00 saatleri arasında, Samsun Devlet Opera ve Balesi (Atatürk Kültür Merkezi) AKM Küçük Salonda, 5651 sayılı kanun, Kamu kurum ve kuruluşlarındaki Bilgi İşlem sorumlularının Hukukî, cezai ve idarî sorumlulukları, e-posta kullanımı, kişisel veri güvenliği ve internetde güvenlik gibi çeşitli konularda, Samsun Valiliği, Ankara Telekomünikasyon Kurumu İletişim Dairesi Başkanlığı, Ankara Barosu Bilişim Kurulu Başkanlığı, ve kısa adı TBD olan Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şube Başkanlığı'nın katılımları ile eğitim toplantısı yapılacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için ih@samsun.gov.tr e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye İnterneti 16. Yaşını Kutlayacak

Türkiye İnterneti 12 nisanda 16. yılını doldurmuş olacak. Türkiye İnternet Kamuoyunu, 6-21 Nisan'da gerçekleşecek 12. İnternet Haftasını, tüm ülkede İnternete verdiğimiz öneme yakışır bir şekilde; interneti savunmaya, interneti konuşmaya ve bu doğum gününü kutlamaya çağırıyoruz. Tüm kesimlerden, Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Çiftci Birlikleri, Ziraat Odaları, Mühendis Odaları, Barolar, Tabib Odaları, Bankalar Birliği, Noterler Birliği, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, İnternet Cafeler, Okullar, Kaymakamlıklar, Valilikler, Bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, Bilişim/Bilgi/İletişim STK'ları, Demokratik Kitle Örgütleri, Bilişim Klüpleri, Tüm Medya Kuruluşlarını, Bireyleri bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, Bilgi Toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir İnternet ve Bilişim Fırtınasına döndürmeye çağırıyoruz.

 Haber: Gökşin Y.KIVANÇ

Bu haberin geldiği yer: Klas Internet - internet haberleri, teknoloji, kafe, oyun inceleme, samsun internet evleri
http://www.klasinternet.net

Bu haber için adres:
http://www.klasinternet.net/modules.php?name=News&file=article&sid=128