TieV 4. Olağan Genel Kurulu sonuçlandı
Tarih: 07.04.2010 Saat: 10:10
Konu: Internet


TieV'in Aralık ayında yapılan şube seçimlerinden sonra 27 Mart 2010 Cumartesi günü TieV Merkez Genel Kurulu İstanbul'da toplanarak yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerini seçti. Seçim öncesi bir araya gelen üyeler, TieV'in misyonunu sürdürdüğünü ve tüm ülkeyi kapsayan bu yapının her geçen gün güçlenerek daha faydalı hale geldiğini belirttiler. Seçimde ayrıca TieV Aksaray ve TieV Ordu şubelerinin kurulması kararı çıktığı en kısa zamanda bu şubelerin açılışının yapılacağı da karara bağlandı.

TieV Kurucularının büyük kısmının hazır bulunduğu Genel Kurulda aramızdan ayrılanlar için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

TieV Kurucu Başkanı Yusuf Andiç konuşmasında TieV'in sektörün ilk ve en geniş katılımlı derneği olduğunu, Hakkari'den Edirne'ye tüm meslektaşlarımızın dertleri ve sorunlarıyla mücadele edildiğini, sektörün önündeki engellerin uzlaşma ile çözülmesi için yıllardır mücadele ettiklerini ifade etti.

Başkan konuşmasında, İstanbul İnternet Kafeciler Odası'nın seçimlerinede değinerek, mevcut başkan ve rakibi içinde başarı dileyerek her iki adayında TieV üyesi olduğunu ve seçimin meslek adına hayırlı sonuçlanmasını dilediğini belirtti.

Genel Kurul sonucunda TieV Merkez Yönetim Kuruluna seçilen yeni üyeler şu şekilde sıralandı.

1- Yusuf ANDİÇ
2- Şevket AKSOY
3- Ünal SONDEMİR
4- Basri KAPTAN
5- Ahmet GÖTÜRMEN
6- Erkan ÖZTÜRK
7- Serhat BEKDEMİR
8- Tamer AYDEMİR
9- Mehmet LEYLEK
10- Ekrem YILDIZ

Denetim Kurulu Üyeliklerine ise şu isimler seçildi;

1- Erdem BİRDEN
2- Eren AKSU
3- Erdinç AKDENİZ
4- Canan AYDIN
5- Tamer Kazan
6- Mahir Güzelgün

 Kaynak: Meclis Cafe

Bu haberin geldiği yer: Klas Internet - internet haberleri, teknoloji, kafe, oyun inceleme, samsun internet evleri
http://www.klasinternet.net

Bu haber için adres:
http://www.klasinternet.net/modules.php?name=News&file=article&sid=137