Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 501
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 6189140 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

Klas Internet - internet haberleri, teknoloji, kafe, oyun inceleme, samsun internet evleri: E-yaşam

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]

 Endurocu Motosiklet Bilgi ve Paylaşım Forumları

E-yaşam Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp web sitesi açıldı. Sitede bilgi ve paylaşım forumları bulunuyor. 2004 Yılında kurulan sitenin binlerce üyesi var ve bu üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Üye katılımı sadece Türkiye'den değil, dünyanın her yerinden gerçekleşmektedir. Sitede güncel Motosiklet Haberleri , Fotoğraf Galerisi , Video Galerisi , Köşe Yazarları ve buna benzer bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 18:03 (634 okunma)
(Devamı... | 2538 byte kaldı | Puan: 5)

 Canlıradyolar Online Radyo Dinleme sitesi

E-yaşam Canlıradyolar web sitesi açıldı. Radyoseverlerin gözdesi olmayı planlayan sitede yüzlerce radyo var. Türkiye’de popüler olmuş ulusal ve yerel yayın yapan radyo kanalları tek bir sayfada toplanmış. Sitedeki her radyoyu canlı ve kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca site canlı renkleri ve özgün tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ana sayfada kategorize edilmiş radyoların linkleri var. Pop, Slow, Arabesk, Nostalji, Yabancı, THM Türküleri, TSM Klasikleri, Haber ve Spor ve Diğer radyolar bir araya toplanmış. Dinlemek istediğiniz radyonun ismini biliyorsanız aramanıza gerek yok. Üst kısımda site içi bir arama motoru var. Radyonun adını yazdığınızda hemen karşınıza çıkıyor. Radyoların logo veya isimleri (ör: Radyo Ti) tıklandığında hemen dinlemeye başlıyorsunuz. Sayfada radyolara ait kısa kısa tanıtım bilgileri bulunuyor. Web adresleri ve sosyal ağlar linkleri de mevcut.

Gönderen: admin Tarih: 03.09.2018 Saat: 13:41 (782 okunma)
(Devamı... | 2743 byte kaldı | Puan: 5)

 Manisa Karuna Yoga hizmete açıldı

E-yaşam Merhaba ben Deniz Türkkan. Yoga eğitmeni, yaşam ve öğrenci koçuyum. Yoganın insanda yaşattığı duygu, ruh ve beden değişiminden bahsetmek için yazıyorum. Yoga Eğitimi almaya başladığım günden bu yana yaşadığım değişim benim beni bu yola yönlendirdi.

Gönderen: admin Tarih: 29.04.2018 Saat: 09:31 (813 okunma)
(Devamı... | 1684 byte kaldı | Puan: 5)

 Google Street View ile her yer elinizin altında

E-yaşam Google hizmeti, Google Street View artık Türkiye' de ki kullanıcıları için de açıldı. Bundan böyle Türkiye' de merak ettiğiniz bir çok yeri bu hizmet ile görebileceksiniz. Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Google Street View, 360 derece fotoğraflardan oluşan bir hizmet. Google bu hizmet için çalışanlarını dünyanın bir çok ülkesine gönderiyor ve çalışanlar sokak sokak gezerek çektikleri görüntüleri Google' a ulaştırıyor. Google Street View hizmetine giriş yapan kullanıcılar, arama bölümüne istedikleri yeri yazarak merak ettikleri görüntüleri ulaşabiliyor.

Gönderen: admin Tarih: 28.10.2015 Saat: 13:13 (1283 okunma)
(Devamı... | 3175 byte kaldı | Puan: 5)

 Sosyal medyada paylaşılmayan içerik baş ağrıtıyor

E-yaşam İnternette izlenen bir görüntü, okunan bir haberin sosyal paylaşım sitelerinde, paylaşılmasa da "Arkadaşınız şu görüntüyü izledi, bu haberi okudu" şeklindeki yer alması, özel hayatın gizliliğini ihlale girdiği belirtiliyor. Tüm İnternet Evleri Derneği (TİEV) Başkanı Yusuf Andiç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknolojinin hayatın her alanına yerleşmesiyle özel yaşamın da büyük risk altına girdiğini belirtti.

Gönderen: admin Tarih: 27.05.2012 Saat: 16:20 (1994 okunma)
(Devamı... | 4158 byte kaldı | Puan: 0)

 Kırklareli'nde Öğrenci Kıyafetine ilişkin yasak kaldırıldı

E-yaşam Öğrencilere internet kafe sınırlaması yaygınlaşıyor. Yapılan denetlemelerin olumlu yanları yanında işletmeciler açısından olumsuz yanları da var. Kanun ve yönetmeliklere uygun olarak işletilen kafelerde Valilik ve Kaymakamlıklara bağlı denetleme ekipleri tarafından zaman zaman keyfi uygulamalar da yapılmakta. Bunun son örneği Kırklareli ilimizden geldi. Kırklareri'nde Kaymakamlık'ça yapılan İnternet Kafe denetlemelerinde okul saatlerinde öğrenci kıyafetli çocukların kafelere alınmasını yasaklayan uygulamalar ve kesilen idari para cezaları yargıtay tarafından haksız bulunarak bozuldu.

Gönderen: admin Tarih: 12.11.2011 Saat: 11:17 (2311 okunma)
(Devamı... | 2959 byte kaldı | Puan: 5)

 Richard M. Stallman Ankara'ya geliyor!

E-yaşam 1983'te özgür yazılım hareketini başlatan ve o zamandan beri hareketin önderliğini yapan Richard M. Stallman 2000 ve 2004 ziyaretleri sonrasında tekrar Türkiye’de! Stallman 2. defa Ankara'da konuşacak.

Gönderen: admin Tarih: 14.02.2011 Saat: 15:21 (2177 okunma)
(Devamı... | 1869 byte kaldı | Puan: 0)

 Google da mı kapatılacak?

E-yaşam Türkiye'de erişimi yasaklanan paylaşım sitesi YouTube'un ardından Google da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Atatürk`ün kişilik haklarına ve manevi şahsiyetine ağır hakaretler içerdiği öne sürülen bir site nedeniyle arama motoru Google da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Hürriyet'in haberine göre; Atatürkçü Düşünce Derneği, Google'da "Kemalizmin karın ağrısı" yazılarak ulaşılan sitede, Atatürk'e ağır hakaretler içeren ifadelerin yer aldığı gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu'na suç duyurusunda bulundu.

Gönderen: admin Tarih: 19.10.2009 Saat: 10:14 (2178 okunma)
(Devamı... | 1669 byte kaldı | Puan: 5)

 10. yılında Windows Live Messenger’ın başarısı

E-yaşam Windows Live Messenger sayesinde 10 yılda 2,8 milyon ağaç kesilmekten kurtuldu. 10. yılında Windows Live Messenger’ı 330 milyon kişi kullanıyor. Tüm dünyada, internet üzerinden sosyal iletişimde bir çığır açan Windows Live Messenger 10. yılına girerken, birbirinden ilginç ve kırılması güç rekorlara da imza atıyor. 330 milyon abonesi bulunan Windows Live Messenger nüfus büyüklüğü açısından Çin ve Hindistan’dan sonra, ABD’den ise hemen önce geliyor. Dünya üzerinde bir günde yazılan Windows Live Messenger mesajları kağıda dökülseydi, bu kâğıtları kullanarak yeryüzünden aya kadar yol yapmak mümkün olacaktı. İşte 10. yılında Windows Live Messenger’ın ilginç ve şaşırtıcı gerçekleri...

Gönderen: admin Tarih: 27.08.2009 Saat: 11:44 (1690 okunma)
(Devamı... | 8567 byte kaldı | Puan: 5)

 TBD Samsun Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu toplandı

E-yaşam Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurul toplantısı 28.06.2009 tarihinde yapıldı.

Gönderen: admin Tarih: 31.07.2009 Saat: 10:36 (1972 okunma)
(Devamı... | 3464 byte kaldı | Puan: 5)

     Wallpaper

     Duyurular
· Müşteri Memnuniyeti: Klas İnternet Cafe; deneyimli personeli ile, teknik özellikleri, sunduğu aile ortamı ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile çok daha üst düzey bir hizmet anlayışına sahiptir. Kafemizde herşey si...

Bütün Duyurular

     PowerFm Canlı

     Bilişim Terimleri

     TTNet Online İşlemler


     Anket
Hangi e-mail servisini kullanıyorsunuz?

Hotmail
Gmail
Yahoo
Mynet
TTNetSonuçlar
Anketler

Toplam Oy 174

     Destekleyenler
        
Destekçi Olun | Destekleyenler
RadyokoliklerTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.06 Saniye