Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 503
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 6189165 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

Klas Internet - internet haberleri, teknoloji, kafe, oyun inceleme, samsun internet evleri: Internet

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]

 Tarihi Bafra Lokumcusu

Internet Tarihi Bafra Lokumcusu olarak bilinen Şekerci Faris, Manda kaymaklı lokumla birinci oldular. YAŞAMA Dokunanlar Platformu tarafından düzenlenen ‘Türkiye Kültür Ürünleri Oskarı Yarışması’na Samsun İl Kültür Müdürlüğü tarafından aday gösterilen Şekerci Faris Tarihi Bafra Lokumcusu, ‘manda kaymaklı lokum’ ile kalite birincilik ödülünü kazandı.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 19:32 (665 okunma)
(Devamı... | 11767 byte kaldı | Puan: 5)

 Radyokolikler - Canlı Radyo Dinle

Internet Radyokolikler web sitesi açıldı. Radyoseverlerin gözdesi olmayı planlayan sitede birçok radyo var. Türkiye’de popüler olmuş ulusal ve yerel yayın yapan radyo kanalları tek bir sayfada toplanmış. Sitedeki her radyoyu canlı ve kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca site canlı renkleri ve özgün tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ana sayfada popüler olmuş ve Pop, Slow, Arabesk, Nostalji, Yabancı, THM Türküleri, TSM Klasikleri, Haber ve Spor ve Diğer radyolar bir araya toplanmış. Sevdiğiniz radyonun ismini tıklayarak dinlemeye başlıyorsunuz. Radyoların isimleri (ör: Klas Radio) tıklandığında hemen dinlemeye başlıyorsunuz. Sayfada radyolara ait kısa tanıtım bilgileri bulunuyor. Web adresleri ve sosyal ağlar linkleri de mevcut.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2019 Saat: 18:38 (606 okunma)
(Devamı... | 1704 byte kaldı | Puan: 5)

 İnternet Kafecilere Eğitim Semineri tamamlandı

Internet İlkadım Kaymakamlığına bağlı ilgili kurumlarca, 01.11.2007 tarihli resmi gazetede yayınlanan Toplu İnternet Kullanım Sağlayıcıları Yönetmeliği gereği İlçede faaliyet gösteren internet kafe işletmecileri ve çalışanlarına yönelik eğitim verilmeye başlandı. İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları yönetmeliği gereği yılda 2 kere verilmesi gereken İnternet Kafe Eğitimlerine, 44 İnternet Kafe Sorumlusunun katılımı ile 14-17 Nisan tarihleri arasında İlkadım Kaymakamlığı Konferans Salonunda başlandı.

Gönderen: admin Tarih: 23.04.2014 Saat: 18:41 (1883 okunma)
(Devamı... | 2903 byte kaldı | Puan: 5)

 Samsun'da İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı

Internet Samsun İlkadım Kaymakamlığı İnternet Kafe Denetim Komisyonu toplandı. 18.04.2013 tarihinde İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu başkanlığında yapılan toplantıda İlçemiz sınırlarında bulunan Ticari amaçla toplu kullanım sağlayıcı İnternet Kafelerin denetlenmesi ile ilgili eğitim sunumu yapıldı.

Gönderen: admin Tarih: 18.04.2013 Saat: 21:20 (2384 okunma)
(Devamı... | 1887 byte kaldı | Puan: 5)

 Filitre denetlemesi konusunda çok önemli açıklamalar

Internet Telekomünikasyon İletişim Başkanı Fethi Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. Şimşek, internet kafelerin denetiminde zaman zaman yaşadıkları bir sıkıntıya da değinerek, şöyle konuştu: 'Özellikle kolluk güçleri tarafından tutulan tutanaklarla ceza yazılmasında sıkıntılar yaşandığı ortaya çıkıyor. Filtre programında yer almayan sakıncalı bir sitenin açılması sonucu hazırlanan tutanakların nasıl değerlendirileceği sorun. Sakıncalı site açılsa dahi internet kafenin onaylı filtreleme program kullanması, mevzuat yönüyle yeterlidir.

Gönderen: admin Tarih: 19.07.2012 Saat: 13:46 (3198 okunma)
(Devamı... | 9771 byte kaldı | Puan: 5)

 Samsun'da polis internet kafe denetimi yapabiliyor

Internet Sevgili meslektaşlarım, gün geçmiyor ki yeni bir uygulama ile karşılaşalım, şaşıralım ve şok olalım. İnternet Kafe Kanun ve Yönetmeliği çıktığı günden bu güne kadar ne değişti ki; hangi maddesi hangi fıkrası yenilendi ya da kaldırıldı ki uygulama şekilleri keyfe dönüştü. Tüm Türkiye'de bu iş tamamen çığrından çıkmış durumda ve ilde Mülki İdare Amirlikleri ilçede Kaymakamlıklar tarafından denetleme yetkisi kötüye kullanılmakta ve uygulama şekilleri erozyona uğratılmaktadır.

Gönderen: admin Tarih: 18.07.2012 Saat: 01:10 (4486 okunma)
(Devamı... | 7754 byte kaldı | Puan: 5)

 Samsun'da Öğrenci Kıyafetine ilişkin ceza iptal edildi

Internet Geçtiğimiz aylarda Konya ve Muğla'dan güzel haberler almıştık. Bu kez internet kafelere öğrenci kıyafeti ile girilmesinin yasaklanması ile bağlantılı olarak Samsun 6. Sulh Ceza Mahkemesinden lehimize sevindirici bir karar daha çıktı. Samsun'un İlkadım İlçesi'ne bağlı Klas İnternet Kafe sahibi Emine Kıvanç'ın İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlyasköy Polis Merkezi Amirliği ekipleri tarafından yapılan denetimlerde, hafta içi okulların, eğitim ve öğretimin açık olduğu saatlerde kafede öğrenci kıyafetli çocuk bulunduğu için tanzim edilen yaptırım tutanağı ile hukuka aykırı olan idari para cezasına itiraz ettiği davayı kazanmış bulunmaktayız. Samsun Merkez'deki İnternet Kafe sahibi bu meslektaşımızın haklı davasını ve sevincini yürekten paylaşıyor ve Türkiye'nin her köşesinden böyle mutlu ve sevindirici haberlerin gelmesini diliyoruz.

Gönderen: admin Tarih: 04.07.2012 Saat: 10:55 (2620 okunma)
(Devamı... | 1837 byte kaldı | Puan: 5)

 Microsoft'tun kaymakamlara mektubu ne kadar doğru?

Internet İlçelerdeki en yetkili devlet organı­nın Kaymakamlıklar olduğunu biliyoruz. Nitekim herkes Kaymakamlığa bir derdi içi başvurabilir. İsteyen dilekçe yazar, is­teyen şahsen gider görüşür. Dedik ya herkes her konuyla ilgili bulunduğu yerin Kaymakam­lığına başvurabilir. Buna tüzel kişilik dediğimiz şir­ketler ve sivil toplum ör­gütleri de dahil. Nitekim Microsoft Türkiye ofisi de Mart ayında Kaymakamlık­lara bir yazı gönderdi. Ko­nu kısmında “İnternet Ka- fe Denetimleri - Yazılım Lisansları” ibaresi bulu­nan yazı şu şekildeydi:

Gönderen: admin Tarih: 26.05.2012 Saat: 14:23 (1957 okunma)
(Devamı... | 4778 byte kaldı | Puan: 5)

 Polis çocukları uyardı: İnternete Dikkat!

Internet Samsun Emniyet Müdürlüğü okullarda öğrencilere verilen seminerde, internetin zararlarından korunma yollarını anlattı ve "Tanımadığınız kişilerin arkadaşlık teklifini kabul etme" dedi. Samsun Emniyet Müdürlüğü tarafından okullarda öğrencilere verilen seminerde, internetin zararlarından korunma yolları anlatıldı. Öğrencilere "Tanımadığınız kişilerin arkadaşlık teklifini asla kabul etmeyin" uyarısında bulunuldu.

Gönderen: admin Tarih: 15.01.2012 Saat: 10:57 (2592 okunma)
(Devamı... | 1639 byte kaldı | Puan: 5)

 Microsoft Lisansları yılan hikayesine döndü

Internet Satın aldıkları lisansların kiralık olduğunu gören internet kateci esnafı, sorunun çözülmesi için her türlü yasal yola başvurmaya hazırlanıyor. İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası olağanüstü genel kurulun ardından Microsoft ile olan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Metin Baltaoğlu, daha önce oda yöneticilerinin Microsoft Türkiye ile anlaşarak internet kafe esnafına "3+ Proje/Kampanyası" adı altında Microsoft Windows lisansları sattıklarını ve bu olayın tüm ülkedeki internet kafe esnafına büyük zarar verdiğini ifade etti.

Gönderen: admin Tarih: 15.11.2011 Saat: 15:35 (2388 okunma)
(Devamı... | 4806 byte kaldı | Puan: 5)

     Wallpaper

     Duyurular
· Müşteri Memnuniyeti: Klas İnternet Cafe; deneyimli personeli ile, teknik özellikleri, sunduğu aile ortamı ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile çok daha üst düzey bir hizmet anlayışına sahiptir. Kafemizde herşey si...

Bütün Duyurular

     PowerFm Canlı

     Bilişim Terimleri

     TTNet Online İşlemler


     Anket
Hangi e-mail servisini kullanıyorsunuz?

Hotmail
Gmail
Yahoo
Mynet
TTNetSonuçlar
Anketler

Toplam Oy 174

     Destekleyenler
        
Destekçi Olun | Destekleyenler
RadyokoliklerTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.06 Saniye