Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 502
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 6189193 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

Klas Internet - internet haberleri, teknoloji, kafe, oyun inceleme, samsun internet evleri: Oyunlar

Bu Konuda Ara:   
[ Ana Sayfaya Git | Yeni Bir Konu Seçin ]

 Samsun Büro-Memursen Bowling Turnuvası düzenledi

Oyunlar Samsun Büro-Memursen, Samsun Valiliği Personeli ile MAKRO AVM Atlantis Bowling Salonunda bowling turnuvası düzenledi. Akşam saatlerinde düzenlenen turnuvaya yaklaşık 30 üye katıldı. Kıyasıya rekabet ve mücadelenin yaşandığı turnuvaya oldukça yoğun ilgi vardı. Turnuvaya katılan Büro-Memursen üyelerinden birçoğu ilk defa bowling oynamalarına rağmen çok iyi performans sergilediler.

Gönderen: admin Tarih: 01.07.2011 Saat: 14:59 (4147 okunma)
(Devamı... | 2207 byte kaldı | Puan: 5)

 World of Warcraft çılgınlarına müjde!

Oyunlar Dünyada 11 milyondan fazla oyuncusu olan ve fanatikleri tarafından "başka bir dünya" olarak nitelendirilen "World of Warcraft"ın yeni eklenti paketi satışa çıktı. Meraklıları satışa çıktığı ilk gün oyuna sahip olabilmek için tüm dünyada olduğu gibi İstanbul'da da teknoloji marketlerin kapısını aşındırdı. Gece başlayan satış nedeniyle uzun kuyruklar oluşturan WoW hayranları "Wrath of The Lich King"e kavuşmanın sevincini yaşadılar. İstanbul'da birçok mağazanın kapılarını oyun satışı için geceden açmasıyla "iPhone" kuyruğuna benzer kuyruklar oluştu.

Gönderen: admin Tarih: 13.11.2008 Saat: 16:34 (1578 okunma)
(Devamı... | 1072 byte kaldı | Puan: 0)

 Knight Online internet kafelerde yasaklandı!

Oyunlar Dünyada üç milyonun üzerinde kullanıcısı olan ve internet üzerinden online oynanan Knight Online adlı oyunun ticari amaçla internet toplu kullanım sağlayıcıları tarafından oynatılması yasaklandı. İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünden alınan 15.04.2008 tarih ve 2595 sayılı yazı ile bu oyunun internet kafe ve benzeri yerlere sokulması da bundan sonra mümkün olmayacak. 81 İl Valiliği, İlçe Kaymakamlıkları, İl Emniyet Müdürlükleri ve İl Jandarma Komutanlıklarına dağıtımı yapılan bu genelge ve ekinde belirtilen gerekçeler sırasıyla şöyle; "Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel ve ahlâki gelişimini zedeleyecek türden oyunların oynatılmaması" gerektiği ve "Ailenin huzur ve refahını sağlayan hususlara zarar verecek nitelikte olmamalıdır." anlayışı doğrultusunda şiddet içerikli "Knight Online" adlı oyun hakkında yasaklayıcı bir tutuma gidilmiştir.

Gönderen: admin Tarih: 10.05.2008 Saat: 21:43 (2106 okunma)
(Devamı... | 8991 byte kaldı | Puan: 4.16)

 Bilgisayar oyunlarının olumlu ve olumsuz etkileri

Oyunlar Hacettepe Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhunde Öktem, bilgisayar ve internet bağımlılığının giderek büyüyen bir tehlike olduğuna dikkati çekerek, ''İnternet ve bilgisayar bağımlılığı, tıbbi bağımlılık arasına alındı. Hastaneye çok ağır, hastane koşullarında tedavi edilmesi gereken gençler gelmeye başladı'' dedi. Öktem, ekran karşısında çok fazla vakit geçiren çocukların gerçek dünyayı öğrenemediklerini söyledi. Sanal dünyanın, çocuklar ve gençlerin yalancı kişilikler geliştirmesinde de etkili olduğunu belirten Öktem, bu etkinin çocukların aileleri ve arkadaşlarıyla arasındaki paylaşımlara da yansıdığını kaydetti.

Gönderen: admin Tarih: 16.08.2007 Saat: 06:00 (3446 okunma)
(Devamı... | 2206 byte kaldı | Puan: 3.66)

 Bilgisayarı damada yenilmez yaptılar

Oyunlar Bilim adamları, yaklaşık 500 milyar kere milyar kombinasyonun tamamını yükleyerek, bilgisayarı dama oyununda yenilmez kılmayı başardı. Amerikan "Science" dergisinin son sayısına göre, Kanada'daki Alberta üniversitesinden yazılım uzmanları, bilgisayara "Chinook" adını verdikleri bir yazılım yükledi. Damadaki bütün varyasyonlar yüklenen bilgisayar, böylece "bileği bükülmez" hale geldi. Uzmanlara göre, usta bir dama oyuncusu, "Chinook"u asla yenemeyecek.

Gönderen: admin Tarih: 03.08.2007 Saat: 14:49 (1483 okunma)
(Devamı... | 888 byte kaldı | Puan: 0)

 Korsan oyun ve yazılımlara dikkat edin!

Oyunlar Korsan bir oyun indirdiğinizde, arkadaşınızın CD ya da DVD'sini kopyaladığınızda veya bir sokak satıcısından kopya yazılım satın aldığınızda, başlangıçta birkaç YTL kâr edebilirsiniz. Ancak iyice hesaplarsanız, korsan yazılım kullanmanın gerçek maliyetinin ne kadar büyük olduğunu anlayacaksınız. Korsan yazılım bazı ciddi riskler taşır. Son raporlara göre, korsan yazılım sunan web sitelerinin % 25’i bilgisayarınıza aynı zamanda virüs, bilgisayarınıza zarar veren trojan veya casus yazılımlar da kurabiliyor. Tüm bunlardan sizin haberiniz olmuyor. Web üzerinden indirilen şifre üreticileri ve şifre kırıcıların % 59’u kötü niyetli veya istenmeyen yazılımlar içermektedir.

Gönderen: admin Tarih: 02.07.2007 Saat: 13:29 (1979 okunma)
(Devamı... | 7598 byte kaldı | Puan: 0)

 Compex oyun tutkunları hazır mısınız?

Oyunlar 4-27 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek COMPEX Consumer 12. Tüketici ve Ev Elektroniği Şovu, ülkemizde ilk kez tanıtılacak teknolojinin son yeniliklerini ve ülkemizin en büyük oyun festivalini getiriyor.

Gönderen: admin Tarih: 16.05.2007 Saat: 00:12 (1658 okunma)
(Devamı... | 3054 byte kaldı | Puan: 0)

 Avrupa'daki oyun tutkunları PS3'e kavuşuyor

Oyunlar Avrupa'daki video oyunu tutkunları, uzun süredir bekledikleri Japon Sony firmasının yeni oyun konsolu Playstation 3'e (PS3) bu gece yarısı kavuşuyor. Avrupa ile birlikte Türkiye'de de satışa çıkacak PS3'ün 60 gigabite'lık en üst modeli 599 avroya satılacak. Avrupa ülkelerinde saatler gece yarısını gösterdiğinde satışa çıkacak PS3'e bir an önce sahip olmak isteyen oyun severler, Londra ve Paris gibi büyük kentlerde günler öncesinden kuyruğa girdi.

Gönderen: admin Tarih: 08.04.2007 Saat: 02:55 (1607 okunma)
(Devamı... | 2281 byte kaldı | Puan: 0)

     Wallpaper

     Duyurular
· Müşteri Memnuniyeti: Klas İnternet Cafe; deneyimli personeli ile, teknik özellikleri, sunduğu aile ortamı ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ile çok daha üst düzey bir hizmet anlayışına sahiptir. Kafemizde herşey si...

Bütün Duyurular

     PowerFm Canlı

     Bilişim Terimleri

     TTNet Online İşlemler


     Anket
Hangi e-mail servisini kullanıyorsunuz?

Hotmail
Gmail
Yahoo
Mynet
TTNetSonuçlar
Anketler

Toplam Oy 174

     Destekleyenler
        
Destekçi Olun | Destekleyenler
RadyokoliklerTüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.07 Saniye