Ana Menü

     Kimler Online
Şu an sitede 516
ziyaretçi bulunuyor
En yüksek hitimiz: 904 Kişi
21.11.2007 tarihinde online oldu

     Klas Bilgisayar

     E-yaşam
İnternet Haftası

     Klas Internet [CANLI]
Klas İnternet Cafeyi canlı izlemek için tıklayın

     Hava Tahmini

SAMSUN


     Toplam Hits
Şu ana kadar 6297601 sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Nisan 2007

WORLD OF WARCRAFT

Azbuz.com, Level dergisiyle birlikte, fantastik oyun WoW Burning Crusade’in çıkışı şerefine, en güzel WoW sitesini hazırlayanlara WoW Burning Crusade seti, hediye WoW üyelikleri ve Level abonelikleri veriyor. Kampanya ile ayrıca, “level” 70’e ilk ulaşana da sürpriz hediyeler veriliyor. Dünyada milyonlarca hayranı bulunan, dünyanın en popüler fantastik rol yapma oyunu World of Warcraft, Türkiye’de de bağımlılık yarattı. Sanal ortam, WoW ile ilgili binlerce fan sitesiyle dolu: WoW rehberleri, WoW sözlükleri, WoW günlükleri bunlardan bazıları. Ancak bunların büyük çoğunluğu Türkçe dışındaki dillerde yayın yapıyor.

Azbuz.com ve Level, Blizzard ekibini selâmlarken, bir süredir merakla beklenen Burning Crusade Expansion Set’in çıkışı şerefine, En Güzel WoW Fan Sitesi Yarışması düzenliyor, kazananlara “mana”lı ödüller veriyor. Amaç, WoW konusundaki Türkçe içeriği artırmak ve WoW tutkunlarını bir araya getirmek.

Yarışma iki etaptan oluşuyor. İlk etapta Azbuz.com’da hazırlanan en güzel WoW fan sitesi seçiliyor. Yaratılan sitenin içeriğinin Türkçe ve orijinal olması gerekiyor. İstenirse yerli veya yabancı kaynaklardan çeviri, derleme ve alıntılar yapılabiliyor.

Sadece ilk etaba katılan yarışmacıların kabul edileceği ikinci etaptaysa, en kısa sürede “level” 70’e ulaşan oyuncuya sürpriz hediyeler var.

Bu hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken sadece level 70’e ulaşmak değil. Bu süreci sitenizde WoW’culara da anlatmanız gerek: Stratejiler, zindanlar ve görevler bunlardan bazıları.

Kaynak: www.azbuz.com/wow

Eklenme February 26th 2008
Yazan: Gökşin Y.KIVANÇ
Puan:
İlgili Bağlantı: www.worldofwarcraft.com
Hit: 1581
Dil: turkish

  

[ İncelemelere Geri Dön | Yorum Ekle ]


Tüm Hakları Saklıdır - Copyright © 2007 - 2019 Klas Internet
Sayfa Üretimi: 0.04 Saniye